-
 

KIR DÜĞÜNÜ;

Bahar aylarından başlayıp yaz sonuna kadar devam eden süreçte bir birlikteliğe adım attığınız anların değerini artırmak için kır düğününe alternatif bir etkinlik olamaz. Börülce Kır Düğün Salonu bu hizmeti sağlayan ender kuruluşlardan biridir ve tecrübeli kadrosuyla unutulamaz anılar sağlamak için sizin yanınızdadır. Aklınızdaki tüm soruları bir kenara atıp, her şeyin başındayken bizimle görüşün. Tüm organizasyonunuzu bize bırakın. Daha önce yaşamadığınız kadar çok seçeneklerimizi sunalım, size sadece bunlar içinden istediklerinizi seçmek kalsın. Böylece kendinize ayıracak bol vaktiniz olsun. 

  Börülce Kır Düğün Mekanında neler bulacaksınız :
 
» Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli servis olanakları.
» BAHÇE 8000 kişilik düğün alanı
» Çevre süsleme (Masa sandalye giydirme, gelin masasını süsleme,
yürüyüş yolunu süsleme)
» İyi bir ses sistemine sahip olması.
» Yürüyüş Volkanarı (İlk giriş, ilk dans, pasta kesilirken)
» Profesyonel müzisyenlerle çalışılması.
» Fotoğraf çekimi
» Video çekimi süresince barkovizyon gösterisi
» Renk seçenekleri
» Kişi sayısı kadar pasta
» Kola
» Tabaklarda kişiye özel pasta
» Davetliler için geniş ücretsiz otopark
» Güvercin uçurtma (Nikah esnasında)
» Sünnet çocukları için taht
» Sünnet çocukları için at ile giriş
» Çocuklar için park ve oyun alanı
» Deneyimli personel kadromuz
» Kendin pişir kendin ye ünitesi
» Kablosuz internet servisimiz
» İsteğe bağlı ; çocuklarınız için ilüzyonist , palyaço , ateş dansı
gösterileri ve animasyonlar.
» Kış aylarında kapalı alanda 200 kişilik organizasyon.
   
 
 
 
 
 

ORGANİZASYON;

5 dönüm arazi üzerine kurulu Börülce Restaurant, tüm organizasyonlarınıza cevap verecek yer ve mekanlarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır... Açık ve kapalı mekanlarımızda doğum günü partileri, okul yıl sonu veda partileri, dernek yemekleri, şirket bahar şenlikleri, personel motive etkinlikleri siz değerli misafirlerimizin istekleri doğrultusunda planlanarak unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapmaktadır. 

 
 
 
 

PİKNİK & MANGAL;

Güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte doğayla buluşma arzusunun verdiği heyecanı çok iyi biliyoruz ve bu heyecanı sizlere doyasıya yaşatmak için çalışıyoruz... Her türlü detayı biz düşünüyoruz siz sadece aracınıza binip tesisimize gelin... İhtiyacınız olan ne varsa tesisimizden temin edebilir mangal keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz... Tabağından bardağına, etinden mangalına her şey sizlerin hizmetinde... Kendiniz mangal yapmak istemezseniz ustamızın pişirdiği etler servis edilebilir.

 
 
 
 

KAHVALTI;

Tamamen organik ürünlerle siz misafirlerimizin beğenisine sunduğumuz kahvaltımız hem gözlere hem de damağınıza hitap edeceğine inanıyoruz.. Serpme kahvaltımızda tatmak istediğiniz birçok çeşit kahvaltılığın yanı sıra sıcacık gevrek ve sımsıcak gözleme çeşitleri de sizleri bekliyor.. Doğa ile iç içe bir ortamda sıcacık çayınızı yudumlarken bir kahvaltının bu kadar keyifli geçebileceğine inanamayacaksınız..

 
 
 
 
 
Adres: Yaka Cad. No:29/A Yakaköy istikameti 4. Km. Çiçekliköy/Bornova/İZMİR Telefon: 0(232) 377 54 44 - 377 52 00 Email: borulce@borulcerestaurant.com.tr
Web Sitemize
İzmir kahvaltı
İzmir mangal
çiçekliköy kahvaltı gibi
google araması ile geldiniz.
Copyright © Börülce Restaurant        Selis Medya